Blog

Urodziny Water Zone

Water Zone zorganizowało świetną imprezę dla młodych pływaków
Czytaj więcej

Grand Prix Mokotowa z VIEW!

Academy of HASTEN zorganizowało Grand Prix Mokotowa z Zespołem Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Mokotów
Czytaj więcej

Wakacyjna Szkółka Pływania WATER ZONE

Water Zona zorganizował Wakacyjną Szkółkę pływania. Zobaczcie ile frajdy na basenie miały dzieciaki!
Czytaj więcej

WATER ZONE na V Mistrzostwa Białej Podlaskiej w pływaniu

Dnia 1 lipca odbyły się V Mistrzostwa Białej Podlaskiej w pływaniu, na których wystartowała piątka naszych młodych pływaków z WATER ZONE
Czytaj więcej

Wielki HASTENOWY sprawdzian pływacki w okularkach VIEW!

10.06 odbył się pierwszy Wielki HASTENOWY sprawdzian pływacki! Najlepsza trójka otrzymała medale, a wygrani zostali uhonorowani wieńcem laurowym - nawiązując tym samym hastenowego loga a nasza marka VIEW przygotowała dla zwycięzców każdej kategorii bony zniżkowe o wartości 30 zł na zakup nowych czaderskich okularów pływackich.
Czytaj więcej

Pracownia Pływacka w projekcie "Dążąc ku marzeniom"

W Szkole Podstawowej numer 3 w Łukowie odbyła się prelekcja pod hasłem "Dążąc ku marzeniom". Poprowadził ją nasz partner - Sebastian Szymanek z Pracowni Pływackiej. Zapraszamy do obejrzenia relacji!
Czytaj więcej
23.04.2018

Zwycięstwo w okularkach View na I Mistrzostwach Łodzi w pływaniu Masters!

Kolejne zwycięstwo w naszych okularkach! Na I Mistrzostwach Łodzi w pływaniu Masters, Sonia Bochyńska zdobyła I miejsce! Do Łodzi przyjechało 228 pływaków z 46 klubów z całej Polski. Okularki, w których Sonia popłynęła po zwycięstwo to View Orca.
Czytaj więcej
14.03.2018

Okularki do pływania dla… kobiet!

Zespół projektantów stwierdził, że czegoś bardzo brakuje: gogle dla kobiet. W roku 2004 firma VIEW wprowadziła na rynek pierwsze damskie gogle z technologią VIEWFRAU. Ten produkt, który zaspokoił potrzeby kobiet, był ogromnym sukcesem.
Czytaj więcej
12.03.2018

Jak zapewnić sobie przewagę nad innymi zawodnikami?

Gogle "Blade" o ultra niskim oporze zostały stworzone, aby zapewnić pływakom przewagę dziesiątą sekundy. Najbardziej wysunięte powierzchnie zostały zredukowane, umożliwiając lepszy przepływ wody w okolicy oczu.
Czytaj więcej
08.03.2018

Okularki do pływania dla dzieci – które warto wybrać?

Kupując okularki do pływania dla dzieci zdecydowanie warto zwrócić uwagę na wygodę i bezproblemowe zakładanie oraz zdejmowanie okularków. W tej kwestii okularki marki VIEW zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.
Czytaj więcej